„Zrobiliby to samo z nami”. Sąsiad Polski ostrzega

0
54

– Rosja zabiłaby niewinnych ludzi w Czechach tak, jak robi to w Ukrainie – oświadczył w poniedziałek szef czeskiego wywiadu Michal Koudelka. Południowi sąsiedzi Polski nie kryją również obaw przed zaplanowanymi na październik wyborami, martwiąc się, że Kreml będzie chciał w nie ingerować. – Czechy muszą wykazać się determinacją w obronie wolności – uważa Koudelka.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/ukraina-rosja/news-zrobiliby-to-samo-z-nami-szef-czeskiego-wywiadu-ostrzega-prz,nId,22303398
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Wiceszef MSZ: Rosyjskie wojska na Białorusi powinny uruchomić dzwonki alarmowe