Zima była w odwrocie tylko na chwilę. Na termometrach -20 stopni

0
18

Weekend przyniesie wyraźny powrót zimy, przynajmniej na termometrach. Miejscami mróz osiągnie 22 stopnie. W związku z prognozami IMGW wydał dla niektórych województw ostrzeżenia przed intensywnymi opadami śniegu, oblodzeniem i silnym mrozem. Alerty dotyczą także kierowców. Miejacami warunki na drogach stają się niebezpieczne.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-zima-byla-w-odwrocie-tylko-na-chwile-na-termometrach-20-stop,nId,22600519
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  "Mamy umowę". Przełom w sprawie pożyczki dla Ukrainy