Nie żyją dwie osoby, które zsunęły się we wtorek tzw. rynną śmierci ze zbocza Śnieżki do Kotła Łomniczki w Karkonoszach – przekazała Interii rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze Edyta Bagrowska. Jak ustalono, ofiary to dwóch mężczyzn, którzy są obywatelami Polski. Ratownicy z Polski i Czech szukali trzeciej. Po g. 19 podano, że akcja poszukiwawcza została zakończona. Brały w niej udział trzy śmigłowce.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/dolnoslaskie/news-wypadek-na-sniezce-nie-zyje-dwoch-polakow,nId,7301403
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




