Trump o wyborach w 2020 roku. „Żałuję, że nie wysłałem Gwardii Narodowej”. Media piszą o „obsesji”

0
15

Donald Trump w wywiadzie dla „The New York Times” odniósł się do wyborów prezydenckich z 2020 roku, które wygrał jego konkurent, Joe Biden. Stwierdził, że żałuje, że nie nakazał wtedy Gwardii Narodowej przejęcia maszyn do głosowania w stanach wahających się, komentując, że głosowania w jego kraju przebiegają „bardzo nieuczciwie”.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-zaskakujace-slowa-trumpa-o-wyborach-zaluje-ze-nie-wyslalem-g,nId,22507868
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  GIS ostrzega przed ciastkami. "Nie należy ich spożywać"