Donald Trump nie wyklucza interwencji w Iranie. Zaznaczył, że na stole są „bardzo mocne opcje. Prezydent USA przekazał, że „przywódcy Iranu” zadzwonili do niego w sobotę i „chcą negocjować”. Dodał, że może się z nimi spotkać, ale ocenił, że być może będzie zmuszony do działania przed rozmowami. W Iranie trwają antyreżimowe protesty. Zginęło w nich co najmniej 500 osób.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-trump-nie-wyklucza-interwencji-w-iranie-bardzo-mocne-opcje-n,nId,22507447
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




