Topnieje przewaga KO nad PiS. Wiadomo, kto rośnie w siłę w sondażu

0
6

Koalicja Obywatelska jest partią, na którą swój głos w wyborach deklaruje najwięcej, bo prawie 33 proc. Polaków – wynika z najnowszego sondażu. KO, podobnie jak drugie na podium Prawo i Sprawiedliwość (26,66 proc.), straciła względem badania z początku maja. Na swoich przedstawicieli w parlamencie mogą też liczyć trzy inne partie, z których każda zanotowała wzrost poparcia.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-topnieje-przewaga-ko-nad-pis-wiadomo-kto-rosnie-w-sile-w-son,nId,23490181
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Po Ukrainie Rosja może ruszyć w region Bałtyku. Niepokojący raport z Litwy