Śmierć łabędzia w Gnieźnie. „Prawie trzy kilogramy niestrawionego pieczywa”

0
171

Fundacja Przyjaciele Zwierząt w Gnieźnie poinformowała o śmierci łabędzia. Ptak miał w żołądku prawie trzy kilogramy niestrawionego pieczywa. „Przypomnijcie sobie to zdjęcie gdy znów podkusi podrzucić chlebek” – napisano w poście na Facebooku.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/wielkopolskie/news-smierc-labedzia-w-gnieznie-prawie-trzy-kilogramy-niestrawion,nId,6711076
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Nie żyje polski wspinacz. Spadł ze szczytu nieprzeznaczonego dla turystów