Silvio Berlusconi wraca do zdrowia. Opuścił OIOM

0
237

Były premier Włoch Silvio Berlusconi opuścił w niedzielę oddział intensywnej terapii w szpitalu w Mediolanie. 86-letni polityk zmaga się z białaczką. Ta spowodowała u niego zapalenie płuc. Berlusconi przebywa teraz na zwyczajnym oddziale.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-silvio-berlusconi-wraca-do-zdrowia-opuscil-oiom,nId,6720970
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Metropolita krakowski ostro o otwarciu igrzysk: Prymitywna propaganda