Polityczna zawierucha na Wyspach. Były minister rzuca wyzwanie Starmerowi

0
9

Były brytyjski minister zdrowia Wes Streeting ogłosił, że rzuci wyzwanie premierowi Keirowi Starmerowi w starciu o stanowisko szefa rządu. – Potrzebujemy porządnej rywalizacji z najlepszymi kandydatami i ja będę kandydował – zapowiedział. Stało się to kilka dni po ustąpieniu Streetinga ze sprawowanej funkcji. Polityk Partii Pracy wzywał też Starmera do dymisji.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-polityczna-zawierucha-na-wyspach-byly-minister-rzuca-wyzwani,nId,23478818
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Gorąco na miesięcznicy smoleńskiej. Incydent z prezesem PiS