Policja u Sakiewicza, prezydent reaguje. „Każdy powinien zadać pytanie”

0
7

„Nie ma wolności słowa tam, gdzie dziennikarze zaczynają żyć pod presją interwencji służb, gróźb i działań paraliżujących pracę redakcji” – tak Karol Nawrocki skomentował piątkową interwencję w mieszkaniu szefa Telewizji Republika Tomasza Sakiewicza. Policja poinformowała później, że zgłoszenie było fałszywe.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-kazdy-powinien-zadac-pytanie-prezydent-reaguje-po-interwencj,nId,23478845
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Nie ma wyjścia, musi zostać w kraju. Putin nie poleci na ważny szczyt