Polacy nie otrzymywali wynagrodzeń. Prezes norweskiej firmy umywa ręce

0
45

Naruszenia prawa przez pośredników w zatrudnianiu pracowników z Polski są „nieakceptowalne” – przyznaje prezes norweskiej firmy Equinor. Jednocześnie jednak informuje, że przedsiębiorstwo nie zamierza sprawdzać umów. „To podwykonawcy mają udowodnić, że wszystkie kontrakty są zgodne z prawem” – uznał.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-polacy-nie-otrzymywali-wynagrodzen-prezes-norweskiej-firmy-u,nId,22450555
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Włochy: Zakaz w nadmorskiej miejscowości. Kara może sięgać nawet 150 euro