PiS domaga się odwołania Izabeli Leszczyny. Komisja złożyła rekomendację

0
61

Sejmowa Komisja Zdrowia zajęła się w środę wnioskiem o wotum nieufności wobec minister zdrowia i zarekomendowała odrzucenie tego wniosku. Odwołania Izabeli Leszczyny domagają się jednak posłowie Prawa i Sprawiedliwości, według których Leszczyna działa wbrew interesom pacjentów. Do zarzutów odniosła się również minister, która nazwała wniosek PiS „listą fałszywych zarzutów i kłamstw”.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-pis-domaga-sie-odwolania-izabeli-leszczyny-komisja-zlozyla-r,nId,7860272
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Kryzys na granicy rosyjsko-fińskiej. "Będą płacić za ambicje Waszyngtonu"