„Obyś sczezł”. „Babcia Kasia” reaguje na ułaskawienie Bąkiewicza

0
53

Aktywistka Katarzyna Augustynek, znana jako „Babcia Kasia”, nie przebierając w słowach skomentowała decyzję prezydenta Andrzeja Dudy o ułaskawieniu Roberta Bąkiewicza. Działacz środowisk narodowych został prawomocnie skazany za naruszenie nietykalności cielesnej aktywistki. „Obyś sczezł” – napisała Augustynek, zwracając się do głowy państwa.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-obys-sczezl-babcia-kasia-reaguje-na-ulaskawienie-bakiewicza,nId,22165624
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Gruzini protestują drugi dzień. Policja odpowiada gazem i armatkami wodnymi