Oburzona Beata Szydło atakuje internautów. Pisze o procederze

0
115

„Czas powiedzieć temu procederowi 'stop'” – napisała polityk PiS Beata Szydło w reakcji na kolejną wiadomość kontekstową, którą użytkownicy serwisu X zamieścili pod jej postem. Zdaniem byłej premier narzędzie, które miało pomagać w weryfikacji informacji, pozwala szerzyć fake newsy. Szydło oceniła, że zamieszczone pod jej wpisem notatki są kłamliwe oraz dodała, iż mechanizm wykorzystywany jest przez internautów do atakowania PiS. Krytycznych komentujących określiła mianem „grupy kłamliwych trolli”.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-oburzona-beata-szydlo-atakuje-internautow-pisze-o-procederze,nId,7201156
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Marcin Kierwiński zabiera głos. "Poniosą prawne konsekwencje"