Przebywam w stolicy USA, Waszyngtonie – przekazał we wtorek były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Polityk poinformował także, że głównym celem jego politycznej aktywności w Stanach Zjednoczonych będzie „oddziaływanie na amerykańską Polonię”. Ziobro opuścił Węgry po objęciu władzy przez nowo wybranego premiera, Petera Magyara.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-nowe-informacje-ws-zbigniewa-ziobry-wiadomo-gdzie-dokladnie,nId,23476906
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




