Mianem „nocy śmierci i zniszczenia” określiła szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen rosyjskie ataki w Ukrainie, do których doszło w nocy ze środy na czwartek. Jak wskazała, Moskwa „otwarcie kpi z wysiłków dyplomatycznych”.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/ukraina-rosja/news-noc-smierci-i-zniszczenia-szefowa-ke-komentuje-ataki-rosjan,nId,23478102
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




