Niedźwiedź w Domaradzu. Wójt apeluje do mieszkańców

0
12

Władze Domaradza potwierdzają, że na terenie gminy pojawił się niedźwiedź. Zwierzę widziane było w pobliżu drogi w dolinie rzeki Golcówka. – Zachowajmy spokój i ostrożność – apeluje wójt Marcin Tarabuła.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/podkarpackie/news-niedzwiedz-w-domaradzu-wojt-apeluje-do-mieszkancow,nId,23475073
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Wojna w Ukrainie. 293. dzień inwazji Rosji. Relacja na żywo