„Nie zostawimy polskich żołnierzy”. Wielka defilada w Warszawie

0
78

– Nie zostawimy polskich żołnierzy już nigdy w sytuacji, w której wróg będzie silniejszy i lepiej wyposażony – oświadczył premier Donald Tusk z okazji Święta Wojska Polskiego. Szef rządu podkreślił, że niezbędnym jest budowanie silnej armii. Ze sceny przemawiał także prezydent Andrzej Duda, który skierował wyrazy uznania do rządzących za jedność w sprawach rozbudowy i modernizacji armii. – Podpisałem ustawę, która pozwoli granicę i inne miejsca chronić jeszcze lepiej (…). Dziękuję za przygotowanie i przegłosowanie tych przepisów – wskazał…

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-nie-zostawimy-polskich-zolnierzy-wielka-defilada-w-warszawie,nId,7758097
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Władimir Putin zostanie aresztowany na G20? Prezydent Brazylii mówi wprost