Mauritius zezwolił norweskiemu statkowi wycieczkowemu na dokowanie w stołecznym Port Louis po niewykryciu żadnego przypadku cholery na pokładzie. W izolacji na statku przebywało 15 osób, które okazały się mieć zapalenie żołądka i jelit, a nie cholerę.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-mauritius-zagrozenie-na-statku-podejrzewali-epidemie-cholery,nId,7355460
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




