Lokalne media z Pabianic (woj. łódzkie) donoszą o tragicznej śmierci lekarza, który miał nocny dyżuru w szpitalu. Z niewyjaśnionych przyczyn 40-letni lekarz zmarł. Sprawą zajmują się służby.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-lekarz-zmarl-podczas-nocnego-dyzuru-w-szpitalu-sprawe-wyjasn,nId,7181851
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




