W siedzibie PiS przy ulicy Nowogrodzkiej odbyło się spotkanie posłów i senatorów PiS z udziałem kandydata na prezydenta Karola Nawrockiego. Do parlamentarzystów zwrócił się także prezes partii Jarosław Kaczyński. Pojawiły się nowe zapowiedzi – m.in. obietnica objazdu wszystkich gmin w Polsce przez posłów PiS.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/wybory/prezydenckie/news-kulisy-pilnego-spotkania-pis-chodzi-o-nawrockiego,nId,7926188
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




