Brytyjski premier Keir Starmer napisał list do Wesa Streetinga, który w czwartek postanowił zrezygnować z funkcji ministra zdrowia. Stwierdził w nim, że trzeba spełnić obietnice złożone narodowi, w tym obietnicę zakończenia politycznego chaosu. W ostatnim czasie jego gabinet opuściło jeszcze kilku innych ministrów. Starmer nie zamierza jednak ustępować ze swojego stanowiska.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-kolejne-odejscie-z-brytyjskiego-rzadu-jest-reakcja-premiera,nId,23478145
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




