Koalicja Obywatelska utrzymuje pozycję lidera na scenie partyjnej – wynika z nowego sondażu OGB. Na ugrupowanie Donalda Tuska swój głos chciałoby oddać 38,9 proc. ankietowanych. PiS mógłby liczyć na poparcie 27 proc. Polaków. Do Sejmu weszłyby jeszcze trzy formacje.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-ko-liderem-ale-w-sejmie-rysuje-sie-inna-wiekszosc-nowy-sonda,nId,23488591
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




