Co najmniej 21 osób zginęło w wyniku wykolejenia się dwóch pociągów dużych prędkości, do którego doszło na południu Hiszpanii. Wypadek spowodował zawieszenie ruchu kolejowego między Madrytem a Andaluzją. Trwa akcja służb.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-katastrofa-kolejowa-w-hiszpanii-wykoleily-sie-dwa-pociagi-sa,nId,22510201
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




