Niedaleko polskiej granicy w niemieckim mieście Görlitz zawalił się budynek mieszkalny. Świadkowie zgłaszali odgłos eksplozji oraz zapach gazu. Służby na razie nie potwierdzają, czy w obiekcie przebywały osoby i czy są poszkodowani. Trwa akcja ratunkowa, a okoliczny teren został zabezpieczony przez policję oraz straż pożarną.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-katastrofa-budowlana-przy-granicy-z-polska-trwa-akcja-niemie,nId,23479622
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




