Izraelscy żołnierze zabili zakładników. „Postąpili najlepiej, jak mogli”

0
130

Izraelscy żołnierze zastrzelili przez pomyłkę trzech zakładników Hamasu – wynika z opublikowanego w czwartek raportu Izraelskich Sił Obronnych. Według armii wojskowi „nie mieli złych intencji i postąpili najlepiej, jak mogli” w tej sytuacji.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/raport-wojna-w-izraelu/news-izraelscy-zolnierze-zabili-zakladnikow-postapili-najlepiej-j,nId,7236231
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Sensacyjny powrót do polityki? Były minister zabrał głos ws. startu