Emeryt załatał dziurę w drodze. Dostał mandat i musi „naprawić szkodę”

0
177

Wielokrotnie, przez trzy miesiące, zgłaszał odpowiednim służbom ogromną dziurę na ulicy, blisko przejścia dla pieszych. Gdy instytucje nie reagowały 72-latek wziął sprawy w swoje ręce. Kupił worek masy asfaltowej i samodzielnie załatał kłopotliwy zarówno dla pieszych, jak i kierowców dół szpecący okolicę. Ta inicjatywa kosztowała go jednak prawie 900 euro. „Mandatu nie zapłacę” – deklaruje emeryt i dodaje ze śmiechem: „Jedyne czego się wystraszyłam, otwierając urzędowe pismo, to reakcji mojej żony”.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-emeryt-zalatal-dziure-w-drodze-dostal-mandat-i-musi-naprawic,nId,6771560
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Policjant polskiego pochodzenia zastrzelony w Kanadzie