Poseł KO Dariusz Joński ujawnił, jakie wynagrodzenia w tym roku otrzymywali czołowi pracownicy TVP, w tym Michał Adamczyk, Samuel Pereira oraz Jarosław Olechowski. Jak wynika z oficjalnego pisma od likwidatora spółki, były to kwoty, które niekiedy przekraczały łącznie milion złotych. „Już wiadomo, dlaczego się tam zabarykadowali” – skomentował polityk.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-czolowi-pracownicy-tvp-zarabiali-krocie-znamy-kwoty,nId,7235961
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




