„Nigdy nie powinno mieć miejsca” – napisał w liście do parafian z Mieściska prymas Polski abp Wojciech Polak. W tych słowach duchowny skomentował wtargnięcie mężczyzny do świątyni i atak na księdza. Hierarcha zaapelował też o modlitwę za sprawcę, którego ujęła policja. Nagranie z całego zajścia od razu trafiło do sieci – nabożeństwo transmitowane było na żywo w internecie.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-atak-na-ksiedza-podczas-mszy-jest-reakcja-prymasa-polski,nId,22418887
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




