Groźny pożar hali produkcyjnej przy ul. Kościuszki w Mikołowie. W akcji udział brało 39 zastępów strażackich i około 180 strażaków – przekazał oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Mikołowie st. kpt. inż. Jakub Gendarz. Tuż przed północą rzecznik przekazał, że sytuacja została opanowana. – Teraz praktycznie trwa już dogaszanie – dodał.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/slaskie/news-akcja-strazakow-na-slasku-wielki-pozar-hali,nId,7441126
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




