oferta
Serdecznie zapraszamy do zakupów w sklepie on-line. Oferujemy szeroką gamę produktów, które idealnie sprawdzą się w życiu codziennym a także będą doskonałym pomysłem na prezent. Nasze wyroby cechuje wysoka jakośc wykonania i atrakcyjna cena.

polityka prywatności

Szanowni Państwo, 

 

przywiązujemy ogromną wagę do ochrony prywatności użytkowników naszego serwisu. Poniższe oświadczenie wyjaśnia zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach serwisu www.exotic_gallery.pl.


1. Zbieramy i wykorzystujemy Państwa dane wyłącznie dla potrzeb firmy Exotic Gallery (Jansen.ATF) z siedzibą w Załuskach, w zakresie realizacji złożonych zamówień oraz polityki informacyjno-marketingowej.

2. Zabezpieczenie danych osobowych jest dla nas bardzo ważne. Dbamy o administracyjne, techniczne i fizyczne zabezpieczenia, aby chronić dane osobowe, znajdujące się w naszym posiadaniu, przed nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem, zmianą i zniszczeniem. Angażujemy się, aby stworzyć odpowiednie procedury kontroli zabezpieczeń, dla ochrony posiadanych przez nas danych osobowych przed wszelkim możliwym do przewidzenia ryzykiem.

3. Dane osobowe zawarte w formularzach są przechowywane i przetwarzane w sposób zgodny z wymogami polskiego prawa, w szczególności z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zbiór zgromadzonych danych osobowych traktowany jest jako wydzielona baza danych, która przechowywana jest na serwerze tego serwisu w specjalnie wydzielonej strefie bezpieczeństwa. Administratorem danych gromadzonych przez serwis www.exotic_gallery.pl jest Firma Jansen.ATF z siedzibą w Załuskach, Załuski 20a.

4. Wszystkim Użytkownikom serwisu zapewniamy możliwość wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Dane te mogą zostać w każdej chwili, na prośbę Użytkownika, usunięte z naszego serwisu.

5. Nie przekazujemy, nie sprzedajemy i nie użyczamy gromadzonych danych osobowych innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to na wniosek sądu, prokuratury, policji lub innego uprawnionego organu.

6. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z ochroną prywatności prosimy o przesyłanie swoich pytań, uwag i sugestii.