oferta
Serdecznie zapraszamy do zakupów w sklepie on-line. Oferujemy szeroką gamę produktów, które idealnie sprawdzą się w życiu codziennym a także będą doskonałym pomysłem na prezent. Nasze wyroby cechuje wysoka jakośc wykonania i atrakcyjna cena.

certyfikaty

Szanowni Państwo,

 

 

W naszej szerokiej ofercie znajdują się produkty wykonane ze skór zwierząt objętych międzynarodową ochroną na podstawie Konwencji Waszyngtońskiej (aligatory, krokodyle).

 

 

Aby uchronić Państwa przed zakupem produktów pochodzących z nielegalnych źródeł oraz zapewnić o oryginalności naszych produktów wprowadziliśmy zabezpieczenia, które gwarantują, że staliście się posiadaczami jedynego w swoim rodzaju, ekskluzywnego produktu.

 

 

Do każdego produktu dołączony jest opieczętowany pieczęcią lakową (z logo Exotic Gallery) certyfikat w języku polskim i angielskim, świadczący o legalnym pochodzeniu wyrobu (zawiera numer oraz wystawcę świadectwa CITES), certyfikat oraz produkt opatrzone są hologramem z unikalnym numerem identyfikacyjnym (podanym również na Certyfikacie Legalności).

 

 

Certyfikaty, którymi opatrzone są nasze wyroby, gwarantują, że zarówno my jako producenci i dystrybutorzy oraz Państwo jako Nabywcy, w tej samej mierze przyczyniamy się do podtrzymania przy życiu gatunków zagrożonych. Wszystkie skóry pochodzą z legalnych hodowli, tych samych z których corocznie na wolność wypuszcza się tysiące gadów.

 

 

Stając się właścicielami ekskluzywnych wyrobów, pomagamy jednocześnie podtrzymać istnienie światowej populacji tych pięknych zwierząt.